Plastová podlaha Tile je plastový podlahový systém, který se používá jako plastová podlaha do garáže, plastové podlahy na terasu, podlaha na balkon, podlaha do skladu, podlaha na výstavy, podlaha do depa, podlaha do sprchy, podlaha na bazén, podlaha do servisu, podlaha na loď, podlaha na pracoviště, podlaha do sauny, podlaha do stanu.

PLASTOVÉ PODLAHOVÉ SYSTÉMY

Modulární plastové podlahy jsou moderní podlahová krytina, nabízející širokou škálu využití ve všech oblastech podnikání i v soukromém sektoru.

PVC podlaha Flexi je podlahová krytina z plastu, která se používá jako sportovní podlaha nebo sportovní povrch, podlaha pro camping, průmyslová podlaha, podlaha do posilovny, podlaha pod činky, podlaha do myčky a jako čistící zóna, protiskluzová podlaha, antivibrační podlaha a protiprašný povrch.

PODLAHOVÝ SYSTÉM TILE

PODLAHOVÝ SYSTÉM FLEXI

První plastovou podlahu systému Flexi jsem koupil před pár lety na pracovní stůl do dílny. Od té doby jsem našel celou řadu možností, kde ji dále použít. Mám ji doma v garáži a teď už také ve skladovacích prostorech ve firmě. Kolega si ji navíc pořídil do posilovny pod těžká zařízení a  je velmi spokojený. Flexi můžu jenom doporučit.

Josef Stružka

Plastový podlahový systém Tile mi pomohl vyřešit problémy s rozbitou betonovou podlahou ve firmě. Stačilo opravit jen ty největší díry a zbytek zakryla plastová podlaha. Mám funkční a estetický povrch a hlavně jsem nemusel investovat do opravy v pronajatých prostorech. Kdybych se stěhoval, plastovou podlahu rozeberu a použiji na novém místě.

Jacek Konieczny
PODLAHOVÝ SYSTÉM TILE

Modulární systém děrovaných dlaždic ve tvrdém a měkkém provedení

PODLAHOVÝ SYSTÉM FLEXI

Modulární podlahový systém z pružných dlaždic s překrytými zámky

5% SLEVA 

Využijte slevy při prvním nákupu

Navštivte náš e-shop