Popis projektu

ČISTÍCÍ ZÓNA A ROHOŽE

Před budovou a bezprostředně ve vchodu do budovy lze systém uplatnit jako čistící zóny,   v případě potřeby spojené s prezentací názvu nebo loga firmy, popř. naváděcím systémem.

Vstupní část v interiéru budovy vybavena podlahovým systémem Tile zabezpečí, že obuv je na vstupu pohybem po děrovaném nerovném roštu zbavena nečistoty hned při vstupu do budovy. Čím dále, tím je nečistot a prachu méně a do interiéru budovy se vstupuje v relativně čisté obuvi. Veškerý prach a pevné nečistoty jsou zadrženy ve vstupu a tím, že padají pod podlahu (na děrovaném systému z polyetylénu prakticky nedrží nečistoty), je povrch této podlahy po celý den čistý a není nutné ji neustále stírat. Současně se prach nevíří a neroznáší dále do budovy.

Z modulů je samozřejmě možné sestavit jakoukoli čistící rohož nebo zónu pro průmyslové i domácí použití.

Pokud jde o údržbu, ve vstupní části budovy se podlaha vysaje vysavačem, pokud je příliš znečištěna, setře se za vlhka. Tím, že nečistoty jsou napadány pod podlahu, ale nejsou dále zašlapávány a roznášeny, je vysávání velmi jednoduché. Jednou za čas se podlahový systém zvedne (je možné ho jednoduše rozpojovat) a provede se důkladnější očistění.

Systém umístěný v uvedených prostorech zlepšuje mimo estetického vzhledu také akustické vlastnosti (tlumení hluku na chodbách a koridorech), tepelné vlastnosti podlahy, umožňuje vytvoření bezbariérových vstupů a průjezd manipulační technikou.