Popis projektu

PODLAHA NA TERASY A BALKONY

Plastová podlaha na balkonech terasách a předzahrádkách plní estetické a praktické požadavky na moderní povrchovou krytinu.

Prach a pevné nečistoty propadají děrovaným povrchem a tím, že padají pod podlahu,  je povrch po celý den čistý. Instalovaný systém zlepšuje také teplotní a protihlukové vlastnosti podlahy a snižuje prašnost. V pracovních prostorech,  kde lidé celé dny trvale pracujhí ve stoje, zlepšuje tento systém prokrvení dolních končetin a výrazně snižuje únavu. Díky náběhovým rampám a rohům zajišťuje bezpečný vstup na plochu. Na povrch je možné vstupovat bezpečně ihned po dešti, podlaha je jednak protiskluzová a navíc voda odtéká pod 16 mm vysoku podlahou, takže nedochází ke vzniku louží na ploše.

Pružný plastový povrch také chrání předměty při pádu. Pokud dojde napřílad k rozbití skla, stačí posbírat větší střepy a zamést povrch, drobné kousky napadají pod podlahu a nehrozí nebezpečí pořezání.

V případě aplikace na starší povrchy je možno použitím plastové podlahy výrazně zmodernizovat prostory v minimálním čase a bez náročných stavebních prací.

U instalace v pronajatých prostorech je podstatně výhodnější použít plastový podlahový systém, než  klasickou dlažbu či jinou stabilní krytinu. V případě ukončení nájmu je velmi snadné systém demontovat a umístit ho do nových prostorů.