Popis projektu

PLASTOVÁ PRACOVNÍ PLOCHA

Pro vytvoření optimálních pracovních ploch a povrchů v nejrůznějších oblastech činnosti je určen plastový systém GripFlex.

Z jednotlivých segmentů je možné poskládat pracovní plochu na stolech, pultech, panelech strojů a zřízení apod. Vytvořená plocha je vhodná pro veškeré druhy práce, pružný povrch je šetrný k dílům, se kterými se manipuluje a zároveň dostatečně pevný a odolný.

Segmenty systému je možné oříznout na požadovaný rozměr, k ukončení se dají použít všechny běžné kovové nebo plastové lišty a profily.  Vznikne tak pevná, odolná a pružná pracovní plocha v požadované barevné kombinaci. Spoje jednotlivých prvků jsou překryté, takže nejsou takřka viditelné a v případě slepení jsou i nepropustné.

GripFlex je možné aplikovat nejen na nové povrchy, ale je ideální pro jednoduchou renovaci stávajících opotřebených a poškozených pracovních ploch.

Pokud dojde během používání k opotřebení v exponovaných místech, případně nějakému poškození, je možné jednoduše vyměnit pouze určitý segment bez nutnosti měnit celý povrch pracovní plochy.