Plastové dlaždice Flexi jsou novým produktem, který doplňuje  nabídku podlahových systémů. PVC podlaha GripFlei je výrobek z polyvinylchloridu, které plastové podlaze dává potřebnou pružnost, při zachování vysoké pevnosti a odolnosti proti opotřebení.

Díky modulární konstrukci systému a zmíněným výborným mechanickým a fyzikálním vlastnostem  jsou možnosti aplikace podlahy GripFlex takřka nevyčerpatelné. Užitné vlastnosti také podporuje rychlá a jednoduchá montáž i demontáž a barevná škála. Systém je velmi variabilní a je možno ho pokládat téměř všude, kde je zapotřebí vytvořit estetický povrch s dobrými užitnými vlastnostmi za rozumnou cenu. Je možné ho využít nejen jako podlahový systém, ale také například jako pružnou a odolnou pracovní plochu, jak je patrné z obrázku. Ze starého, zničeného pracovního stolu se dá rychle a jednoduše vytvořit kvalitní pracovní plocha.

Tento rozebíratelný systém se uplatní v prostorech, kde je předpoklad časově omezeného užívání. Instalovanou podlahu je možno snadno rozebrat bez použití nářadí a umístit do jiného prostoru. Více podrobností o systému jsou na stránce GripFlex.