Popis projektu

SPORTOVNÍ POVRCHY

Podlahový systém GripTil umožňuje realizovat kvalitní a bezpečný plastový povrch pro nejrůznější druhy sportů v interiéru i exteriéru.

Je možné volit jakoukoli barevnou kombinaci a tvar povrchu. Výsledkem je estetické a bezpečné hřiště s plastovým povrchem  pro fotbal, nohejbal, házenou, košíkovou, tenis a řadu dalších. Tento sportovní povrch nabízí zvýšenou ochranu pro zdraví sportovce. Nejen že pohybem po pružném povrchu netrpí dolní končetiny, ale při pádu na relativně měkký povrch je podstatně menší pravděpodobnost úrazu.

Sportovní povrch z plastu je tvořen segmenty ze systému GripTil s barevně rozlišenými poli a čarami. Okraje hrací plochy jsou tvořeny plynulou náběhovou hranou. Povrch sportoviště je protiskluzový a měkký, díky otvorům je trvale čistý a bezprašný, při venkovní aplikaci je možné hrát okamžitě po dešti, protože voda odtéká pod povrchem.

Materiál je bezúdržbový a odolný povětrnostním vlivům, hrací plochu je použitelná venku i ve vnitřních prostorách. Systém je možné jednoduše rozložit a složit na jiném místě, takže se dají realizovat i mobilní sportovní povrchy.