Popis projektu

PODLAHA PRO MOTORISTICKÝ SPORT

V motoristickém sportu je možno podlahu uplatnit do všech prostorů od podlážek před obytné přívěsy a stany až po servisní místa, servisní depa a parkování automobilů a motocyklů.

Kromě užitných vlastností má tato aplikace také designový a marketinkový aspekt. Provedení podlahového systému v barvách týmu je velmi působivé a do podlahy je možno také umístit loga či názvy týmů, sponzorů apod.

Plastová podlaha je snadno demontovatelná, skladná a lehká pro převážení. Vozidla, která parkují a servisují se v depu, stojí na čisté podlaze, mechanici se pohybují po bezprašném, čistém a teplém povrchu. Také drahé díly vozidel a nářadí se při pádu na plastovou podlahu nepoškodí.

Nájezdové rampy usnadňují pohyb vozidel i nájezd manipulační technikou. Praktické je umístění také do nákladových prostorů nákladních a dodávkových vozidel. Přepravované předměty jsou chráněny proti potlučení o původní plechovou podlahu vozidla, systém snižuje hlučnost, a pokud do nákladového prostoru vnikne voda, podlahový systém se jednoduše zvedne a podlaha se vytře.