Popis projektu

GARÁŽE A PARKOVÁNÍ VOZIDEL

Podlaha do garáže – parkování vozidel, motocyklů a jiné přepravní techniky na plastové podlaze GripTil je jednou z mnoha možností jejího použití.

Parkující vozidla stojí na čisté a bezprašné podlaze, lidé se pohybují po protiskluzovém a pružném povrchu. Drahé díly vozidel a nářadí se při pádu na plastovou podlahu nepoškodí. Pokud z vozidla uniknou nějaké kapaliny, pod 16 mm vysokým povrchem odtečou do kanálu.  V zimních měsících odpadávající sníh taje, voda pod povrchem plastové podlahy odtéká pryč a lidé nešlapou ve vodě a nebo sněhové břečce. Je to nejen příjemnější, ale i bezpečné.

Kromě užitných vlastností má tato aplikace také estetickou funkci. Provedení podlahového systému může být v nejrůznějších kombinacích barev i tvarů podle požadavku majitele. Při aplikaci do starších prostorů, nebo na vydrolenou podlahu, dostane podlaha zcela novou estetickou i funkční úroveň.

Nájezdové rampy usnadňují vjezd techniky do garáže. Pokud by došlo v některém místě k poškození podlahy, díky modulové konstrukci stačí vyměnit pouze poškozený segment.