Popis projektu

KANCELÁŘE A PRACOVNÍ PROSTORY

Plastová podlaha v kancelářích a na pracovištích ze zvýšenou frekvencí pohybu osob se znečistěnou obuví má celou řadu předností.

Prach a pevné nečistoty propadají děrovaným povrchem ve vstupu a tím, že padají pod podlahu,  je povrch této podlahy po celý den čistý a není nutné ji neustále stírat. Současně se prach nevíří a neroznáší dále. Instalovaný systém zlepšuje také teplotní a protihlukové vlastnosti podlahy a snižuje prašnost. V pracovních prostorech,  kde lidé celé dny trvale stojí (sklady, výdejní místa apod.) zlepšuje systém prokrvení dolních končetin a výrazně snižuje únavu. Díky náběhovým rampám a rohům zajišťuje bezpečný vstup na pracoviště.

S ohledem na odolnost a životnost systému je pro použití v kancelářích a na pracovištích ideální. Na rozdíl od klasických krytin v rolích, které se velmi rychle na exponovaných místech opotřebí a nenávratně zničí, je u podlahového systému možno při poškození vyměnit pouze poškozené části. Spojovací prvky nejsou součástí modulů, takže při poškození spojky se jednoduše spojka vymění.

V případě aplikace do starších prostorů je možno použitím plastové podlahy výrazně zmodernizovat prostory v minimálním čase a bez náročných stavebních prací. U instalace v pronajatých prostorech je podstatně výhodnější použít plastový podlahový systém, než  klasickou dlažbu či jinou stabilní krytinu. V případě ukončení nájmu je velmi snadné systém demontovat a umístit ho do nových prostorů.