Popis projektu

PODLAHA DO MYČKY AUTOMOBILŮ

V myčkách automobilů a obdobných zařízeních se uplatní všechny přednosti podlahového systému GripTil.

Děrovaný povrch dlaždic a propojení kanálů na jejich spodní straně zajistí spolehlivý odvod veškeré odtékající vody. Ta odtéká pod povrchem podlahy a osoby se v těchto prostorách nemusí pohybovat ve stojící nebo tekoucí vodě.

V běžných strojních myčkách se zlepšuje estetický vzhled podlahy, použitím barevného značení se usnadní navádění při vjezdu do myčky, při chůzi se člověk nepohybuje ve stojící vodě a nečistotách, zvýší bezpečnost pohybu díky protiskluzovému povrchu.

V myčkách pro ruční mytí, s obsluhou nebo samoobslužných jsou vlastnosti podlahového systému nenahraditelné. Zákazníci nebo obsluha nemusí při mytí vozidla stát v odtékající vodě a nečistotách. Snižuje se současně nebezpečí úrazu při pádu na kluzké podlaze. V zimním období, kdy z vozidel opadává sníh, je množství nečistot větší a zvyšuje se i nebezpečí úrazu uklouznutím. Tady použití děrovaného systému z plastu při našlápnutí na sníh umožní jeho zatlačení pod podlahu, sníh zde roztává a nebezpečí uklouznutí je podstatně menší.

V zimních podmínkách je možno do roštu na spodní straně podlahového systému umístit elektricky vyhřívaný topný kabel, který zajistí urychlené odtávání a trvalé nezamrzání podlahy.

Při poškození části podlahy je možno vyměnit pouze zničené segmenty. Podle druhu vozidel, pro které je myčka určena, se navrhuje typ podlahy, “standard” pro lehká vozidla a “hard” pro vysoká zatížení.