Popis projektu

PODLAHA PRO CAMPING

Pro vyznavače campingu představuje plastový systém GripTil neocenitelného pomocníka. Z dílů je možné sestavit estetickou, ergonomickou, protiskluzovou a odolnou podlahu vhodnou pro mobilní použití.

Plastový povrch GripTil je možné používat jako podložku pod trvale instalované stany, kde nejen chrání jeho podlahu, ale také funguje jako tepelná izolace a umožňuje odvod vody a vlhkosti zpod stanu.

Dále slouží jako ideální povrch do předsíní a přístřešků stanů, karavanů a campingových vozidel, kam se jednoduše položí na stávající povrch (tráva, štěrk, písek) bez nutnosti ho nějak upravovat.

Podlahový systém má dobré teplotní, protiskluzové a protihlukové vlastnosti. Díky náběhovým rampám a rohům je možno zajistit bezpečný vstup na podlahu, je možné ji používat v interiéru i exteriéru, kde není problém ji položit na trávu, štěrk, písek a další povrchy, které je potřeba eliminovat.

S ohledem na trvanlivost a životnost systému je pro použití v tomto segmentu ideální. Díky modulovému systému, nízké váze, snadné a rychlé montáži a demontáži podlahy je předurčen pro převážení. Transportuje se v předpřipravených segmentech, ve velikosti podle uvážení uživatele, takže instalace na místě je blesková. Složení je stejně rychlé a neméně jednoduché je čistění, podlahu stačí oklepat, případně ostříkat hadicí. Při poškození stačí vyměnit pouze poškozené části, spojovací prvky nejsou součástí modulů, takže při poškození se jednoduše spojka vymění.