Popis projektu

PODLAHA PRO VÝSTAVY, EXPOZICE A PREZENTAČNÍ PROSTORY

V oblasti výstav, expozic a prezentačních prostorů dává plastový podlahový systém možnost vytvoření atraktivního, estetického, ergonomického a protiskluzového povrchu.

Barevnou kombinací lze zdůraznit prezentované produkty nebo firmu a jednoduše upoutat pozornost zákazníků. Do podlahy je možno vkládat loga a nápisy, lze vytvořit nejrůznější barevné kombinace. Instalovaný systém zlepšuje také teplotní a protihlukové vlastnosti podlahy a snižuje prašnost. V expozicích a prodejnách, kde lidé celé dny trvale stojí, zlepšuje systém prokrvení dolních končetin a výrazně snižuje únavu. Díky náběhovým rampám a rohům je možno zajistit bezpečný vstup na podlahu, bezbariérový přístup a také bezproblémový pohyb manipulační techniky. Podlahu je možno instalovat v interiéru i exteriéru, po celé ploše, nebo pouze v určitých místech pro zvýraznění vystaveného exponátu.

S ohledem na trvanlivost a životnost systému je pro použití ve výstavnictví ideální. Díky modulovému systému, nízké váze, snadné a rychlé montáži a demontáži podlahy je předurčen pro převážení. Na rozdíl od klasických krytin v rolích, které se velmi rychle na exponovaných místech opotřebí a nenávratně zničí, je u podlahového systému možno při poškození vyměnit pouze poškozené části. Spojovací prvky nejsou součástí modulů, takže při poškození spojky se jednoduše spojka vymění.

V případě výstav a expozic v pronajatých prostorech je podstatně výhodnější použít plastový podlahový systém, než instalovat klasickou dlažbu či jinou stabilní krytinu. V případě ukončení nájmu je velmi snadné systém demontovat a umístit ho v nových prostorů.